Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2020 roku

                                                                                        Szamocin , 28 maja 2021 r.

 

          Na  podstawie  art. 37 ust. 1 pkt 2  lit g ustawy z dnia 27 sierpnia  2009 roku  o  finansach publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 305 ze . zm.), Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin podaje  do publicznej wiadomości  wykaz osób  fizycznych  i prawnych oraz jednostek organizacyjnych  nieposiadających  osobowości prawnej, którym  udzielono  pomocy publicznej w 2020 roku.

 

 

JANUZIK WERONIKA

BUDNY WALDEMAR

FORTUNIAK MIROSŁAWA

ADAMSKA EMILIA

BURETA KAROL

FRIESKE RYSZARD

ADAMSKI JERZY

DĄBEK TOMASZ

GALLAS  KRZYSZTOF

AGRIFARM SP. Z OO

CISZEWSKA ANNA

GARBARCZYK JAN

BADURA GRZEGORZ

BURZYŃSKA ANNA

GIERCZAK ADAM

BARTCZAK ROBERT

BURZYŃSKI WALDEMAR

GIERCZAK KAZIMIERZ

BARTKOWIAK HANNA

BUSZKIEWICZ ALEKSANDER

GŁOWACKI PRZEMYSŁAW

BARTKOWIAK MARLENA

CILSDORF PAWEŁ

GOLIŃSKA KAROLINA

BARTOL JÓZEF

CERAJEWSKA  EMILIA

GOLIŃSKI TOMASZ

BARTOSZEK KAROL

CHMURA GRZEGORZ

GÓRSKA ANNA

BEDNARSKI MATEUSZ

CIESIELSKI WACŁAW

GÓRSKA WANDA

BEDNARSKI RYSZARD

CIEŚLIK MIECZYSŁAW

GÓRSKI RADOSŁAW

BIAŁECKI ZDZISŁAW

CILSDORF MATEUSZ

GÓRZYŃSKI SŁAWOMIR

DOBROCHOWSKI MAREK

CZAPLA ADAM

GRELA MIROSŁAW

BISKUPSKI GRZEGORZ

FIRLEJ TOMASZ

GRELA TADEUSZ

BISKUPSKI PAWEŁ

OKUNIEWSKA  AGNIESZKA

GROCHAL MARZENA

BOROWIŃSKI BENON

DĄBEK DARIUSZ

GROCHAL WOJCIECH

BORUCKA JANINA

DOMAGAŁA JÓZEF

GRUCHOLC TOMASZ

BORUCKI ŁUKASZ

DUSZYŃSKI GRZEGORZ

GUSTEK MARCIN

BORUCKI RYSZARD

KOMASSA  JAN

GUSTEK PIOTR

BORUCKI RYSZARD

HEIMANN IRENEUSZ

HADAŁA  PAULINA

BBRYGIER DAMIAN

GOLIŃSKA  IRENA

HEIN ALEKSANDER

BRZOZA STANISŁAW

FELSKI LESZEK

HEIN TADEUSZ

FELSKI JAROSŁAW

FIT ALEKSANDER

BURZYŃSKI ROBERT

BUDNY TADEUSZ

FIT DOMINIK

JAGIELSKI LESZEK

JANECZKO EUGENIUSZ

KOMASSA WŁADYSŁAW

MICHALSKI ROMUALD

JANICKI PAWEŁ

KONWIŃSKA GRAŻYNA

MACHNIK WOJCIECH

JANNY CZESŁAW

KOTULSKI STANISŁAW

MACHUCKI PIOTR

JAŃCZAK AGNIESZKA

KOWALEWSKI MACIEJ

MACIASZEK RADOSŁAW

JAREMBA KRYSTIAN

KRÓL BARBARA

MACIEJEWSKI ZYGMUNT

JAWORSKA DOROTA

KOZŁOWSKI HENRYK

MACIOŁEK LESZEK

JEREMIN MICHAŁ

KRASKA MIECZYSŁAW

MAŚLAK ARIEL

JODDA JÓZEF

KRÓLAK DANUTA

MANDELKE KRZYSZTOF

JUNDZIŁŁ JÓZEF

KRYGER MIKOŁAJ

MANDELKE TADEUSZ

KAMIŃSKI RAFAŁ

KRUPAAGNIESZKA

MANKIEWICZ ADAM

KACZMAREK ZBIGNIEW

KUBIT WIESŁAW

MANKIEWICZ DOMINIKA

KALISKI ANDRZEJ

ŁOSIN ZBIGNIEW

MARCZYKOWSKI ADAM

KALISKI STEFAN

KUFFEL RAFAŁ

MARCZYKOWSKI BERNARD

KERMES DAMIAN

KURASZ MAGDALENA

MAŚLANKA JAN

KAMIŃSKI CZESŁAW

LASKOWSKI RAFAŁ

MATWIEJCZUK DANIEL

KAMIŃSKI TADEUSZ

LATAŃSKI KRZYSZTOF

MICHALSKI JAN

KANKE RAJMUND

LATAŃSKI MARIUSZ

MICHALSKI ROBERT

KIDOŃ SŁAWOMIR

LATOSIŃSKI HENRYK

NAZIMEK JOLANTA

KERMES ALEKSANDER

LEWANDOWSKA EWELINA

NAZIMEK MAREK

KIDOŃ BARBARA

LEWANDOWSKI RYSZARD

NOWACKI TOMASZ

KIDOŃ KRZYSZTOF

LORKOWSKI  ADRIAN

NOWAK DAWID

KIEŁEK ROMUALD

KUBERSKA ALICJA

KOWALSKI PAWEŁ

KMIECIK GRZEGORZ

LUPA RAFAŁ

NOWAK MAŁGORZATA

KOBUS CZESŁAWA

ŁADA KAZIMIERZ

NOWAK MARIUSZ

KOBUS JÓZEF

ŁADA ZENON

NOWAK MICHAŁ

KOCZOROWSKI RAFAŁ

ŁOCHOWICZ SYLWIA

NOWAK MILENA

KOŁAK PIOTR

ŁUKASZCZYK HENRYK

NOWAK ZBIGNIEW

KOŁODZIEJEWSKA ELŻBIETA

ŁOSOŚ RAFAŁ

NOWAK-WIŚNIEWSKA KALINA

KOŁODZIEJEWSKI KRZYSZTOF

ŁUKASZEK JAN

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

KOMASSA JAN

ŁYTKA WIESŁAW

PACHOWICZ MAREK

PASIERB KRZYSZTOF

SIEMIANOWSKA MAGDALENA

TADYCH HENRYK

PIĄTYSZEK MAREK

SŁODOWICZ GRZEGORZ

KOWALAK MACIEJ

PIECHOWIAK PIOTR

SPÓŁDZIELNIA  ,,ADOROL”

TATKA MARIUSZ

PITEREK ROMAN

ZMUDZIŃSKI MARCIN

TABAKA ELŻBIETA

PLEWA ZENON

SPYCHALSKI DARIUSZ

TRZNADEL MIROSŁAWA

PODOLSKI EUGENIUSZ

STACHOWIAK ANDRZEJ

TWARDOWSKI KAROL

POLCYN RYSZARD

STACHOWIAK PAWEŁ

WALA ZBIGNIEW

POLICHOŃSKI JÓZEF

STAROSIELEC VIOLETTA

WALCZAK JÓZEF

POLITOWSKI TOMASZ

STEFANIAK KAZIMIERZ

WALCZAK ROBERT

PRZYBYLSKI KRZYSZTOF

STEFANIAK LESZEK

WALCZAK URSZULA

PRZYBYLSKI PIOTR

STYZA MICHAŁ

WAWRYCZKA BEATA

PRZYBYŁA SŁAWOMIR

STEMPNIAK HENRYK

WEKWERTH GRZEGORZ

PRZYSTASZ JERZY

STRAMOWSKI BRONISŁAW

WENIKAJTYS PIOTR

REKUS EDWARD

STYZA RYSZARD

WIENKE ALINA

REKUS MARIUSZ

SZALA DANUTA

WIEWIÓR KRZYSZTOF

RĘBARZ EWA

SZARWARK BRONISŁAW

WIŚNIEWSKI FILIP

POUTA DARIUSZ

SZARWARK DAWID

WIŚNIEWSKI KAROL

SOFOREK MICHAŁ

SZCZEPANIAK JOANNA

WITT ŁUKASZ

SPYCHALSKA MARIA

SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ

WOJTECKI ANDRZEJ

RYDELEK SŁAWOMIR

SZCZEPARA MARLENA

WOJTECKI  FRANCISZEK

RYDELEK TOMASZ

SZCZEŚNIAK ALOJZY

WOJTKOWIAK KRZYSZTOF

RZĄSIŃSKI ANDRZEJ

SZCZYPIORSKI JAN

WOŁYŃSKI PIOTR

RZĄSIŃSKI KAZIMIERZ

SZPAJER TADEUSZ

WOTA MAREK

RZEKĘĆ ADAM

SZULC MICHAŁ

WRZESZCZ JAN

SEMRAU EUGENIUSZ

WĘGRZYNOWICZ ZBIGNIEW

WRZOSEK ANNA

SEMRAU MARCIN

SZARWARK EUGENIUSZ

WYSOCKI MAREK

SEMRAU WIESŁAW

SZYCKO WIESŁAW

WALCZAK MIKOŁAJ

SIEMIANOWSKI GRZEGORZ

ŚLIGA ALINA

ZAŁACHOWSKI WALERIAN

SIEMIANOWSKI KAROL

WITT GRZEGORZ

ZDUNEK SŁAWOMIR

SIEMIANOWSKI PIOTR

SOSNOWSKA URSZULA

ZIEGENHAGEN ZYGMUNT

Roman Adamski- Mechanika Pojazdowa Blacharstwo Auto-handel

PHU ,,EURO-AUTO'' s.c

Janusz, Stanisław Marczykowscy

WRÓBLEWSKI JAROSŁAW

PrzedsiębiorstwoUsługowo- Handlowe ,,U KOZIOŁKA”Barbara Kozłowska

GMINNA SPÓŁDZIELNIA

,, SAMOPOMOC CHŁOPSKA’’

WITT ŁUKASZ

Władysław Szulc ,Auto-Handel Lakiernictwo  i  Transport Samochodowy

 

OLECH ZENON

ŚWIĘTEK ŁUKASZ

Paweł Kodoń ,,KIDOŃ HD''

 

RUSIEWICZ ALICJA

TWOREK PIOTR

Renata Szychta Salon Fryzjerski

,, RENATA"

STELTER MICHAŁ

WACHOWSKA ALINA

NOWAK IRENEUSZ

SZUDROWICZ PIOTR                      

 

MAŁKOWSKI MARIUSZ

WYSOGLĄD WALDEMAR